Pagrindinė strategija

September 1, 2021

Negalima praleisti statymo: naujas slaptas ginklas tarp „Craps“ žaidėjų

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

„Craps“ žaidimas yra greitas kauliukų žaidimas, turintis daug galimybių laimėti. Tačiau daugelis žaidėjų negali sekti visų kintamųjų, žaidžiančių „craps“ žaidime. Šiuo atžvilgiu nerasite pernelyg atsargių žaidėjų prie „craps“ stalo. Patyrusiam žaidėjui didelės rizikos ir didelio atlygio žaidimo sąranka yra puiki proga išbandyti savo protą. Jei patekote į pastarąją žaidėjų kategoriją, turite žinoti apie „Don't Pass“ statymą ir kaip jis gali padėti jums surinkti didžiulius laimėjimus.

Negalima praleisti statymo: naujas slaptas ginklas tarp „Craps“ žaidėjų

Statymų tipai „Craps“

Žaidėjai gali atlikti dviejų rūšių statymus „Craps“: „Pass Bets“ ir „Don't Pass Bets“. Žemiau pateikiamas kiekvieno statymo suskirstymas:

Praleisti statymą - Šiame statyme žaidėjai stato lažybas, tikėdamiesi, kad šaulys metė kauliukus arba 7, arba 11. Vienas taškas pridedamas prie žaidėjo balo, jei kauliukai patenka ant skaičių 4, 5, 6 , 8, 9 arba 10. Po to šaulys meta kauliukus kitu raundu. Šį kartą lažybų lažybos laimi, jei pirmojo skaičiaus rezultatas vėl pasirodo prieš 7. Jei kauliukų metimo rezultatas baigiasi skaičiais 2, 3 arba 12, žaidėjai, kurie žaidimo pradžioje sudėjo statymus, pralaimi raundą

Negalima praleisti statymo - Šiame statyme statomi statymai, tikintis, kad kauliukų metimas duos 2, 3 arba 12. Kaip ir „Pass“ statymas, žaidėjai gauna vieną tašką už 4, 5, 6, 8 rezultatus , 9 ar 10 ir laimėkite, jei skaičius vėl rodomas antrame metime arba kai rezultatas yra 7

Sėkmingo laimėjimo neišmokėkite

„Don't Pass Bet“ išmokėjimo tikimybė yra 1: 1, kuri yra panaši į „Pass“ statymą. Nors žaidėjai negali tiksliai numatyti kauliukų metimo rezultato, baigtiniai skaičiai ant stalo leidžia apskaičiuoti konkrečių rezultatų tikimybę.

Namo pranašumas - nepraleiskite statymų

„Don't Pass Bets“ turi mažesnį pranašumą, palyginti su „Pass Bets“. Pavyzdžiui, namo pranašumas yra 1,36% kiekvieno „Don't Pass“ statymo. Padėtis dar labiau pagerėja, kai atsižvelgiama į tai, kad namo kraštas yra 0,40% kiekvieno ritinio.

Optimali „Craps“ strategija naudojant „Don't pass“ statymus

Patyrę žaidėjai derina „Don't Pass“ statymą „Craps“ su kitomis strategijomis, kad pagerintų jų išgryninimo tikimybę. Vienas iš populiariausių būdų tai padaryti yra atlikti kelis statymus. Tai darydami jie paskirsto riziką. Kitas svarbus patarimas - išlaikyti žemą pradinį statymą ir padidinti laimėjimo galimybes nustatant koeficientus po taško nustatymo pradiniame kauliukų metime.

Išvada

Žaidžiant „Craps“ suteikiama galimybė mėgautis jaudinančiu žaidimu ir galbūt užsidirbti pinigų. Naudodami aukščiau aptartas strategijas, galite padidinti savo pelną ir sumažinti nuostolius. Nebijokite eiti prieš normą. Nors dauguma žaidėjų atlieka „Pass Bets“, jūsų unikalus metodas naudojant „Don't Pass Bet“ padės jums laimėti, kai kiti pralaimi.

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
undefined is not available in your country. Please try:
First Person Craps (Evolution) apžvalga
2021-12-15